Tilmeldte
190
Navn Bemærkning Grad Alder Overnatning Navn på deltagere uden træning Klub/Skole
Adam Benson Grundsted Nielsen 5. kup 12 Telt HERFØLGE
Aida Johansen 10. kup 9 i salen HERFØLGE
Aida Johansen 10. kup 8 i salen Thomas HERFØLGE
Aleksandar Pereula 4. kup 12 i salen RANDERS
Alexander Graabæk Knudsen 2. Dan 15 Telt Flemming Graabæk Knudsen RANDERS
Amanda Flarup 6. kup 9 Telt GLOSTRUP
Amy Crosbie Sutrow 10. kup 7 Telt Mandy Crosbie HERFØLGE
Anders Moltke 3. kup 39 i salen HERFØLGE
Anders Dam 5. kup 40 Telt HERFØLGE
Andreas Cohen Ebbesen 1. Poom 13 Telt GLOSTRUP
Andreas Nørby 8. kup 13 i salen HASLEV
Ane Karlshøj 5. kup 11 Campingvogn HASLEV
Anna kristine Sørensen 1. kup 13 Telt Henriette Jørgensen HERFØLGE
Asbjørn Karlshøj 5. kup 9 Campingvogn HASLEV
Asger Wagner Nilars 9. kup 7 Telt HASLEV
August Karlshøj 6. kup 8 Campingvogn HASLEV
Bent Maaløe 3. kup 48 i salen HERFØLGE
Bianca Cederblad jensen 5. kup 45 Telt GLOSTRUP
Birgitte Højgaard 5. kup 49 Telt GLOSTRUP
Bo Anders Undset Kvorning 4. Dan 45 Telt NORDJYSK
Camilla Svendsen 1. Dan 18 i salen HERFØLGE
Camille Svendborg 2. kup 11 i salen sussanne svendborg HASLEV
Caroline Bak Søballe 9. kup 8 i salen ÅRHUS
Cathrine Johanne Madsen 9. kup 8 i salen Dorte Madsen HERFØLGE
Cecilie Basse Larsen 7. kup 10 Telt Susanne Basse Larsen GLOSTRUP
Cecilie Fu hu 1. kup 13 Campingvogn Flemming Jensen HERFØLGE
Cecilie Johanne Madsen 1. kup 13 Campingvogn Michael Madsen HERFØLGE
Cecilie Thaarup 3. kup 11 Telt Katrine Thaarup HERFØLGE
Celina Chantell Andersen Celina `s far Lars Andersen er tilmeldt på Sean keen Andersen tilmelding 8. kup 7 Campingvogn Lars Andersen HASLEV
Christian Winther Schou 5. kup 9 Telt Thomas Schou HERFØLGE
Christina Fruergaard 6. kup 39 i salen HERFØLGE
Christoffer Højgaard 3. kup 9 Telt Bjarne Oppelstrup GLOSTRUP
Cilja Nielsen 8. kup 9 Telt HASLEV
Claudia Amine Meyer Olsen 3. kup 11 Campingvogn GLOSTRUP
Claudia Lynge 1. kup 12 Telt HERFØLGE
Claus Cohen Ebbesen 1. Dan 40 Telt Isabella GLOSTRUP
Dina Myrup Jensen 9. kup 6 Telt GLOSTRUP
Efe Fahreddin Vural 6. kup 12 i salen HERFØLGE
Ellen Conijn 7. kup 48 Telt MIDTDJURS
Emil Carlsen 5. kup 12 Campingvogn Martin Carlsen HASLEV
Emilie Islin Bødewadt 1. kup 15 i salen Carina HERFØLGE
Emilie Svendborg 1. kup 12 i salen sussanne svendborg HASLEV
Erik Skytte 3. Dan 50 i salen Rasmus Skytte MIDTDJURS
Erik Skytte SMD 15 i salen Rasmus Skytte MIDTDJURS
Esben Karlshøj 8. kup 38 Campingvogn HASLEV
Flemming Graabæk Knudsen 2. Dan 45 Telt RANDERS
Frank Rützou 5. kup 42 Campingvogn HASLEV
Frederik Bo Urhammer Jeg deltager ikke søndag pga ferie 6. kup 10 i salen HERFØLGE
Frederik Fischer Skriver Frederik er 2. MON. i gradueringsgrad. 2. kup 8 Telt MIDTDJURS
Frederikke Bak Søballe 2. kup 11 i salen ÅRHUS
Freya Cecilie Christiansen 2. kup 13 i salen ÅRHUS
Gitte Dam 5. kup 45 Telt HERFØLGE
Gitte Øzbelli 2. Dan 50 i salen HERFØLGE
Gustav Christian Figgé Kjeldgaard 2. kup 11 Telt RANDERS
Gustav Dyrby 8. kup 11 Telt RANDERS
Hanne Gruwier Mogensen 5. Dan 63 Telt MIDTDJURS
Heidi Laugesen 3. Dan 29 i salen HERFØLGE
Ida-Marie Girsel Gjerløv T-shitt str. til Mette = L 2. kup 9 Campingvogn Mette Gjerløv HASLEV
Isac Wegge-Larsen 9. kup 7 Telt Jakob Wegge-Larsen HERFØLGE
Jacques Lynge 9. kup 41 Telt HERFØLGE
James Edward Devine 4. Dan 51 i salen GLOSTRUP
Jeppe Rasmussen Vi sover evt i telt i stedet. Jeppe er sammen med sin mor Lene og storebror Lasse der også begge er tilmeldte 9. kup 8 Campingvogn Lene HERFØLGE
Jesper Olsen 4. kup 35 Campingvogn GLOSTRUP
Jimmy m Haun 1. Dan 42 Campingvogn GLOSTRUP
Jimmy Nakel 7. Dan 57 Telt HERFØLGE
Johan Rasmussen 3. kup 13 Telt HASLEV
Johan Vransø 5. kup 12 Telt HASLEV
Jonas Grundsted Nielsen 7. kup 39 Telt HERFØLGE
Jonas Kjærgaard 2. Dan 16 i salen MIDTDJURS
Jonathan Rosendahl 3. kup 13 Telt HASLEV
Jony Vang 3. Dan 51 i salen GLOSTRUP
Jørn Floor Andersen 3. Dan 51 Telt GLOSTRUP
Katja Christensen 2. Dan 18 i salen HASLEV
Kian Bjørn Myrup Jensen 8. kup 8 Telt GLOSTRUP
Kim Larsen 8. kup 43 i salen HERFØLGE
Lars Myrup Jensen 6. kup 47 Telt GLOSTRUP
Lasse Rasmussen evt telt i stedet. 3. kup 11 Campingvogn Lene HERFØLGE
Lea Crosbie Sutrow Mor, Mandy er tilmeldt med Amy Crosbie Sutrow 7. kup 9 Telt HERFØLGE
Lena Nielsen 9. kup 30 Telt HASLEV
Linda Munch Nordjysk Taekwondo Center er ikke på listen, så jeg har bare valgt Midtdjurs. Mvh Linda 4. kup 42 Telt NORDJYSK
Lucas E. Barlach 1. Poom 12 Campingvogn HERFØLGE
Magnus Bøgeskov Johansen Kender ikke prisen på barn 9 år.......... 1. Poom 13 Telt Hanne og Isabell HERFØLGE
Marcus Bom 6. kup 13 Campingvogn Pernille & Jimmy Bom HERFØLGE
Maria Blach Nielsen 9. kup 36 i salen ÅRHUS
Marianne Fischer Skriver 2. Dan 41 Telt MIDTDJURS
Maya Pedersen 8. kup 8 i salen Carina HERFØLGE
Mette Karlshøj 6. kup 37 Campingvogn HASLEV
Mia Nørgaard 2. kup 16 i salen GLOSTRUP
Michael Andersen 7. kup 51 i salen Mads Andersen GLOSTRUP
Michael Pedersen 4. Dan 42 i salen GLOSTRUP
Michael Ravnholt 5. Dan 55 Campingvogn Marianne Ravnholt GLOSTRUP
Mike Kaan Meyer Olsen 2. kup 15 Campingvogn GLOSTRUP
Mikkel Dam 4. kup 9 Telt HERFØLGE
Mikkel Edmunds-Nielsen 9. kup 8 Telt GITTE EDMUNDS-NIELSEN OG JAN EDMUNDS-NIELSEN GLOSTRUP
Mikkel Nilars 10. kup 45 Telt HASLEV
Munin Maria herold c Jensen 1. kup 14 Campingvogn HERFØLGE
Nicholas Paxevanos 1. kup 64 Telt HASLEV
Nicole Foget 6. kup 40 i salen HERFØLGE
Nicoline Markmann 1. kup 16 i salen GLOSTRUP
Oliver Juul Jensen 6. kup 14 Campingvogn Helle Skov og Carsten Jensen HASLEV
Ophelia Foget 1. Dan 16 i salen HERFØLGE
Oskar Moesmand 4. kup 16 i salen HERFØLGE
Paola Zarate Jeg har gluten allegi  1. kup 43 Telt NORDJYSK
Patrick Lund Månsson 2. kup 10 i salen Annitta Lund Månsson HERFØLGE
Pauline Wagner Nilars 8. kup 10 Telt HASLEV
Paw Figgé Kjeldgaard 1. kup 43 Telt RANDERS
Paw Rønde 5. Dan 49 i salen MIDTDJURS
Paw Rønde SMD 10 i salen Kian Rønde MIDTDJURS
Peter Aalborg 3. Dan 49 Telt GLOSTRUP
Peter Hejbroch 7. Dan 48 Campingvogn GLOSTRUP
Philip B. Barlach 4. kup 43 Campingvogn HERFØLGE
Phillip Dam 5. kup 11 Telt HERFØLGE
Pushpinder Mann 3. kup 34 i salen GLOSTRUP
Rami Chehade 1. kup 20 i salen HERFØLGE
Randi Hejbroch 6. Dan 43 Campingvogn GLOSTRUP
Rasmus Simonsen 3. kup 17 i salen HERFØLGE
Rasmus Thamdrup 5. kup 17 i salen HASLEV
René Gjerløv 1. kup 49 Campingvogn HASLEV
René Laugesen 6. Dan 50 i salen HERFØLGE
Rina Cohen Ebbesen 1. kup 36 Telt GLOSTRUP
Ruud Conijn 2. Dan 55 Telt MIDTDJURS
Sabrina B. Brade 3. Dan 22 i salen HERFØLGE
Saga Liechti Jensen Vi har Sagas lillebror Halfdan på 1,5 år med. SMD 6 Telt Kasper og Joan samt Halfdan på 1. GLOSTRUP
Sarah Nakel Jeg glæder mig:) 5. Dan 50 Telt HERFØLGE
Sean Keen Andersen 7. kup 9 Campingvogn Lars Andersen HASLEV
Sebastian Blink Rasmussen 8. kup 16 Telt HASLEV
Sebastian Højbjerg Damm 9. kup 8 i salen Tina Højbjerg Damm HERFØLGE
Sebastian Krogh Simmelsgaard 1. Dan 15 Telt RANDERS
Simon West Hejbroch 10. kup 11 Campingvogn GLOSTRUP
Sinem Olsen 6. kup 38 Campingvogn GLOSTRUP
Sofie S.L. Blach 9. kup 8 i salen ÅRHUS
Sofus E. Barlach 5. kup 10 Campingvogn HERFØLGE
Solbjørn Prüfer 8. kup 10 i salen MIDTDJURS
Sonja Trier 3. Dan 42 Telt MIDTDJURS
Søren Bak Søballe 6. Dan 47 i salen MIDTDJURS
Søren Blink Rasmussen 1. Dan 45 Telt HASLEV
Søren Nørby 6. kup 47 i salen HASLEV
Søren Vransø 5. kup 43 Telt HASLEV
Steen Lavigna-Pedersen 2. Dan 29 i salen ÅRHUS
Stine Hulgard 6. kup 17 i salen HERFØLGE
Tenna Persson 10. kup 6 i salen Therese... har betalt hos Thea HERFØLGE
Thea Louise Persson 1. Poom 14 i salen Therese HERFØLGE
Thomas Guldbrandt Larsen 8. kup 18 i salen HERFØLGE
Thomas Larsen 3. Dan 44 Telt GLOSTRUP
Trine Lykke Persson 3. kup 11 i salen HERFØLGE
Troels Lousdal Persson 2. Dan 39 i salen HERFØLGE
Vanessa Medine Meyer Olsen 9. kup 7 Campingvogn GLOSTRUP
Vazgen Beop Uh Grigorian 1. kup 29 i salen HERFØLGE
Veronika juul Flarup 10. kup 6 Telt Dorthe Flarup GLOSTRUP
Victor Lacuhr Sørensen 2. kup 14 Campingvogn Helle Lacuhr Sørensen GLOSTRUP
Victoria Thamdrup 6. kup 20 i salen HASLEV
Vithus Foget 6. kup 11 i salen HERFØLGE
Zacharias I. Foget 6. kup 13 i salen HERFØLGE